Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Yeni Travesti Ecrin

  • Listelenmiş: 28 Ocak 2022 19:58
  • Süre sonu: This ad has expired
Yeni Travesti Ecrin - Resim 1

Açıklama

Merhaba ben Kuşadası travesti partneriniz Ecrin, siz çapkın beyleri hem kendi yerimde hem de ev otel ortamında buluşarak mutlu ediyorum. Benimle birlikte geçirdiğiniz zamanın en güzel şeklide size karşı yansıtılması için elimden geleni yapacağım. Yani benimle tanıştığınıza ve benimle mutluluğa ulaştığınıza hiç bir şart altında pişman olmayacaksınız.

Yurtdışından tatil için buraya gelmiş olan ve bu durumu heyecanla defterine kaydeden Johns ilçenin halkından da bahsetmeyi ihmal etmemiştir. Bu araştırma sonrasında artık Johns yorgun düşerek evine dönerken defterinin son sayfasında, son araştırma olarak kalan Kuşadası ilçesinde ailesi tarafından manevi bir yer olarak, her zaman ziyaret edecekler ilçe şeklinde kalmıştır.

Grubun en havalı olan kızı, karşı masadaki bir beyle bakışmaya başlamıştır. Klasik olarak uzaktan bir bakışmayla başlayan bu gülüşmeler ileriki dakikalarda daha da şiddetlenebilir. Boşuna kendinizi yormayın ve Benim gibi bir Kuşadası aktif pasif travesti ile havalı olarak birlikte olun. Bunu nitelendirdiğimiz selen hanım oldukça alımlı ve birçok erkeğin bile dikkatini çekebilecek bir kapasitede bir kadındır. Masadan lavaboya diye kalkıp karşı masadaki emirin yanına gitmiştir. Bizim kültürümüzde genel olarak bir kızın bir erkeğe  adım atması nadir görülen olaylardan bir tanesidir

 

459 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 3061f41f467a053

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Yeni Travesti Ecrin”

  1. hüseyin savran Üzerinde 19 Mart 2022 @ 05:25

    lütfen numaranızı bana yazın sizden inanın çok etkilendim.

Cevap Bırakın