bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

Max Yapı Gayrimenkul

Kadınlar Denizi Yolu Ahmet Cengiz 1 Sitesi D Blok 11 Numara Kuşadası/Aydın
Tel: +90-532-1750706 Cep: +90-532-1750706 Fax:
Üye

SEA SİDE APARTMENTS KUŞADASI

1448707221_SEASDE_APARTMENTS_Akku_naat2.jpeg

Aydın / Kuşadası /
İlan No :
28
İlan Tarihi :
28/11/2015
Emlak Tipi :
Satılık Konut
Metrekare :
0
Oda Sayısı :
Banyo Sayısı :
0
Bina Yaşı :
0
Binadaki Kat Sayısı :
0
Bulunduğu Kat :
Isıtma :
Kullanım Durumu :
Max Yapı Gayrimenkul
Hasan Kandemir
  • İş +90 532 175 0706
  • Cep +90 532 175 0706
Güvenlik Önerileri!
  • Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiç bir sebeple kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Emlak alırken dikkat edilmesi gereken güvenlik önlemleri hakkında detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
İlan Detayları
SEA SİDE APARTMENTS KUŞADASI
 
Dört Mevsim Tatil Keyfi İçin…
 
Lokasyon        Kuşadası-Aydın         Konut Türleri
 
Arsa Alanı      3.166 m2         2+1      2+1 Dubleks
 
Konut Sayısı   35
 
 
 
Bitiş Tarihi      İnşaat Tamamlanmıştır
 
Kuşadası Kadınlar Denizi mevkiindeki Sea Side Apartments, size estetiğin ve konforun ön planda tutulduğu bir yaşam alanı sunmak için tasarlanmıştır. Mükemmel konumlanmış üç bloktaki dairelerimizde deniz ve havuz manzarasının keyfini aynı anda yaşayacaksınız. Eşsiz konumu sayesinde manzaranız asla kapanmayacak. Özel tasarımıyla her dairenin manzaradan en üst düzeyde faydalanması sağlanmış olan Sea Side Apartments’ta tüm beklentilerinizin karşılığını bulacaksınız.
 
Sea Side Apartments sakinleri, yürüme mesafesindeki denizin keyfini günün her anında yaşayabileceklerdir. Önemli bir turistik çekim noktası olan Kadınlar Denizi bölgesindeki turizm potansiyeli, projemizdeki dairelerin sezonluk ya da yıllık olarak kiralanabilme imkanlarını oldukça arttırmaktadır. Ayrıcalıklı bir yaşam alanına sahip olmak yanında iyi bir gayrimenkul yatırımı da hedefliyorsanız, tercihiniz Sea Side Apartments olacak…
 
Proje Anlayışımız
 
Akkuş İnşaat; projelerini hayata geçirirken, ürettiği yapıların fiziki güvenliğine her zaman birinci derecede önem vermektedir. Huzurlu bir yaşam ortamı yaratmanın yolunun önce güvenli bir yaşam ortamı yaratmaktan geçtiği felsefesi tüm Akkuş İnşaat projelerinde gözönünde bulundurulmaktadır.
 
Huzurlu bir yaşam ortamının, güvenli bir yaşam ortamı olması gerekliliği dışında; konfor, fonksiyonellik ve estetik öğelerini bünyesinde bulundurması gerekmektedir. Akkuş İnşaat tüm projelerinde; müşterinin ödediği para karşılığında bu unsurlardan olabildiğince yüksek oranda faydalanmasını hedeflemektedir.
 
Yukarıda belirtilmiş olan tüm unsurlar yerine getirildikten sonra çok önemli bir başka unsur daha devreye girmektedir. Bu da profesyonel bir satış hizmetinin varlığıdır. Müşterinin beklentilerini iyi anlayıp, parasının tam karşılığı olan en doğru konut alternatifini kendisine sunmak, o konutu üretmek kadar önemli bir gerekliliktir. Doğru alışveriş, ancak ihtiyaçların ve imkanların gerektirdiği en doğru ürün alternatifi satın alındığında gerçekleşmektedir.
 
Akkuş İnşaat; tüm projelerini üretirken, yukarıdaki unsurları maksimum düzeyde bünyesinde barındıran çözümler sunmaya gayret etmektedir…
Firmanın Diğer Emlak İlanları
Bölgedeki Diğer İlanlar
Facebook Yorumları