bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

Kuşadası Hijyen Temizlik

İkiçeşmelik Mah. 613. Sk. KUŞADASI/AYDIN Kuşadası/Aydın
Tel: 05436326813 Cep: 05436326813 Fax:
Üye
Kuşadası Hijyen Temizlik
1542139816_kuadas_hijen_temizlik_5.jpg

Yetkili Adı
: Kuşadası Hijyen Temizlik
Adres
: İkiçeşmelik Mah. 613. Sk. KUŞADASI/AYDIN
Şehir/İlçe
:

Aydın / Kuşadası

Telefon
: 05436326813
Cep Tel
: 05436326813
Faks
:
Sektörler
: Kuşadası Kuru Temizleme , Kuşadası Halı Yıkama
Email
: kusadasihijyen@gmail.com
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 190 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Kuşadası Hijyen Temizlik , Kuşadası merkez'nde bir temizlik şirketidir. Temizlik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve on yıldan fazla bir süredir ticari ve yerli müşterilere temizlik hizmetlerini bir kez sunuyoruz. Derin temizlik konusunda bir kez uzmanlaştık, bu alanda uzmanız, ne yaptığımızı biliyoruz ve çok iyi yapıyoruz.
 
İşimiz, sunduğumuz hizmetle ilgili konuşulan kesintiler sırasında bile güçten güçe geçti. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Personelimiz en iyi varlığımız ve güvenilir, çalışkan temizleyicilerden oluşan harika bir ekip kurduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz ve birlikte Dublin ve çevre ilçelerdeki müşterilere temizlik hizmetlerinden tek seferlik hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
 
 
Güvenilirliğimiz, detaylara dikkat ve en önemlisi inanılmaz sonuçlar için iyi biliniyoruz. Temizlik hizmetimizi bir kerede düzenli olarak kullanan ve bizi arkadaşlarına ve iş arkadaşlarına yönlendiren çok memnun müşterilerimiz var. Bu nedenle, hatırlamanız gereken en önemli şey, HAKKIMIZDA, profesyonel ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız olduğunda BİZİ aramanız gerektiği.
 
Size özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz.
Çok rekabetçi fiyatlarla yüksek standartlar ve olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz.
Eviniz ve işiniz için daha güvenli ve çevreye duyarlı birinci sınıf ekolojik temizlik ürünleri kullanıyoruz.
Personelimiz tamamen eğitimli, profesyonel ve güvenilirdir.
Tamamen sigortalıyız.
 
AŞAĞIDAKİ HİZMETLERİ SAĞLAMAK:
 
 
Ev sahipleri, kiracılar, emlakçılar, emlak şirketleri, yönetim şirketleri, inşaatçılar, geliştiriciler, okullar, ofisler, barlar gibi çeşitli ticari ve yerli müşteriler ile çalışıyoruz - temizlik hizmetlerinden bir kez ihtiyaç duyan herhangi bir kişi veya iş.
 
KUŞADASI EV TEMİZLİĞİ - bahar temiz mi? hareketli ofisler? yeni inşa edilmiş tesisler? İşçilerden sonra ilk temizlik mi? kiracılığın sonu? sıkı işi yapalım!
 
 
YURT DIŞI YERLİ TEMİZLİK TEMİZLİĞİ - bahar temizliği, partiden önce / sonra temizlik / temizlik, yenileme sonrası temizlik, son temizlik temizliği, her zaman derin temizlik, temizlik ihtiyaçlarınız için bir kez buradayız.
 
 
DİĞER TEMİZLİK HİZMETLERİ - ayrıca halı temizliği, kanepe temizliği, fırın temizliği, pencere temizleme, zemin temizliği ve güç yıkama hizmetleri de sunuyoruz, bu hizmetler bağımsız hizmetler olarak veya bir defaya mahsus temizleme ile birlikte bir paket olarak rezerve edilebilir. Rombis Temizlik, tüm temizlik ihtiyaçlarınız için tek bir yerden.
Facebook Yorumları