bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
firma reklam

Kuşadası Tekne Turu

Hacıfeyzullah, Güvercinada Sk., 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye Kuşadası/Aydın
Tel: 0543 819 4915 Cep: Fax:
Üye
Kuşadası Tekne Turu
1463501533_Kuadas_tekne_turlar_1.jpg

Yetkili Adı
: Kuşadası Tekne Turları
Adres
: Hacıfeyzullah, Güvercinada Sk., 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye
Şehir/İlçe
:

Aydın / Kuşadası

Telefon
: 0543 819 4915
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Kuşadası Turizm
Email
:
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(6 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1897 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Kuşadası Tekne Turu Rezervasyon: 
 
Kuşadası Tekne Turu Kuşadası Tercih eden türk misafirlerimiz ve yabancı turistler hatta Kuşadası halkı için en popüler turdur. Kuşadasın’da tatil yapanların büyük bir çoğunluğu , Kuşadası Tekne turuna katılırlar. Kuşadası coğrafi konumu nedeniyle birçok irili ufaklı koylara sahiptir. Kuşadası tekne turu programı bu irili ufaklı koyların büyük bir bölümünde yüzme molası verilecek şekilde düzenlenmiştir.
 
Kuşadası tekne turları Yemekli tekne turu olarak düzenlenmiştir ( yemek boyu ücretsiz içecekler ) konseptinde yapılmaktadır. Kuşadası günü birlik tekne turuna katılacak misafirler 08.15 -09.00 saatleri arasında konaklama yaptıkları tesislerden telefonla ulaşarak başlıyor. Bütün müşteriler tekneye ulaşımı sağlandık dan dan kısa bir müddet sonra Kuşadası tekne turu başlıyor. ( saat 09.15 ile 10.30 ). Kuşadası Tekne turunda gün boyunca yerli ve yabancı müzik yayınları yapılıyor.
 
Kuşadası tekne turuna katılacak misafirlerimizin dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi, teknede verilen içecek ve yiyeceklerdir. Kuşadası Tekne turu yaptığımız Teknemizde verilen içecekler kola, fanta, sprit ve sular orjinal markalardır.
 
Teknelerimiz 2 katlı olup alt katında oturma grupları, üst katında güneşlenmeniz için şezlonglar ve Su kaydirakğı bulunmaktadır. Gün Boyunca müzik yayınımız mevcuttur.Teknemizde güvenlik kamerası mevcuttur,temiz soyunma kabinleri ve duş yerlerimiz ile,siz değerli misafirlerimizi rahat edebileceği şekilde tasarlanmiştir…Aile işletmesi olan teknemiz Siz Değerli Misafir ve Ziyaretçilerimize Hizmet Vermekten Büyük Onur Duymaktayız.
 
Bir yaşam biçimi… Bir serüven, büyüleyici bir keşif… Denizle gök arasında dolaşmak, yeşille mavide buluşmak… Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku… Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak, Ege kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol. Uçan balıklar… Yunuslar…. Nefes kesen günbatımları.
 
Kuşadası Tekne Turu GÜNLÜK TEKNE TURU BİLGİSİ VE DETAYLAR
 
Teknenin hareket saati: 09:30
 
Güzergahlar: Özdere istikameti (3 koy)
 
Koyların isimleri: Yonca Koy, Baradan Koyu, Maydanoz Koyu, Soğuk Su, Koru
 
Bu koylar içerisinde o gün ki koyların durumuna göre içlerinden
3 tanesine seçilerek gezi düzenlenecektir.
Genel olarak Baradan-Maydonoz-Koru koyu kullanılmaktadır.
 
1.Koy: Varış: 10:30
Teknemiz karaya yanaşarak bu koyda misafirlerimize yüzme,
güneşlenme imkanı sunuyoruz.
Bu koyumuzda misafirlerimize açık büfe şeklinde
öğle yemeği servisi olacaktır.
 
Öğle Yemeği Saati: 12:00 Öğle Yemeğinde “Yeşil salata,Makarna, Shnitzel Tavuk ve Köfte
” ikram edilecektir.Yemek süresi boyunca kola, fanta, sprite, su dahildir.(limitsiz)Yemek haricinde extra olarak fiyatlandırılacaktır.
 
2.Koy: Bu koyda yaklaşık molamız 1 saattir.
Bu koyumuzda teknemizdeki su kaydırağı kullanıma açılacaktır. Teknemiz bu koyda kıyıya yanaşmayacağından yüzme bilmeyen misafirlere istenildiği takdirde can yeleği verilecektir.
 
3.Koy: Son koyumuzda da yaklaşık 1 saat kadar duruyoruz, kaydırak faaliyeti bu koydada devam etmektedir. 15.00-15.30 arası Kuşadası’na dönmek üzere hareket edilir.
 
16.00 da Kuşadası Güvercin adaya varış…
 
Kuşadası Tekne Turu
 
Tur Günleri: Yaz sezunu için Hergün
Yetişkin : 40 TL
6-10 yaş çocuk : 20 TL
0-6 yaş çocuk : Ücretsiz
 
Kuşadası tekne turları Rezervasyon :
UNUTULMAMASI GEREKEN MALZEMELER
 
Kuşadası Tekne turunuza katılırken yanınızda Mayo yada bikini, güneş kremi, kamera veya fotoğraf makinesi, plaj havlusu, güneş gözlüğü, kitaplar, dergilerinizi unutmayınız…
Yüzme molaları koylarda verilir ve bu koyların çoğunda yerleşim olmadığı için alışveriş olanağı de yoktur, günlük tur misafirleri gün boyunca duyabilecekleri kişisel ihtiyaçlarını kayık hareket etmeden önce temin etmelidirler…
 
GÜNÜBİRLİK GEZİ TEKNELERİN ÖZELLİKLERİ
– Günlük tur tekneleri kapasiteleri 60 ile 90 kişi arasında değişmektedır ve yeterli sayıda gölgelik alanlar ve güneşlenmek için yatakları vardır.
– Her teknede yolcu kapasitesine göre can yelekleri ve güvenlik teçhizatları bulunmaktadır, soyunma kabinleri, sıcak sulu duş imkanı, banyo tuvalet, kullanma suyu için ise su tankları ve tesisatı vardır.
– Su kaydırak faaliyeti bu koydada devam etmektedir.
 
Kuşadası Tekne Turu
 
Tur Günleri: Hergün 
Tur Başlağıç- Bitiş Saatleri : 09:30: – 16:00
FİYAT
Yetişkin : 40 TL
6-10 yaş çocuk : 20 TL
0-6 yaş çocuk : Ücretsiz
 
Rezervasyon linke tıklayınız : http://kusadasiplus.com/kusadasi-tekne-turlari/
 
Sıkça Sorulan Sorular Lütfen Okuyunuz…
 
Rezervasyon prosedürü nasıl işliyor?
 
Bize rezervasyon formumuz aracılığı ile, e-mail göndererek veya telefonla katılımcı bilgilerinizi bildiriyorsunuz. Şayet internet üzerinden rezervasyon yaptırmışsanız size aynı gün içerisinde telefonla dönülecektir. Sizden teyit alınacak, kesin kaydınız yapılacaktır.
 
Tekne Turu nerede yapılıyor ?
 
Koyların isimleri: Yonca Koy, Baradan Koyu, Maydanoz Koyu, Soğuk Su, Koru
Bu koylar içerisinde o gün ki koyların durumuna göre içlerinden
3 tanesine seçilerek gezi düzenlenecektir.
Genel olarak Baradan-Maydonoz-Koru koyu kullanılmaktadır.
 
Tekneler nereden kalkıyor ?
 
Günübirlik Tekne Turlarımız Güvercinada Limanından kalkmaktadır.
 
Her gün TekneTuru düzenliyor musunuz ?
 
Evet. Her gün Tekne turu aktivitemiz mevcuttur.
 
Sadece kendi grubumuz için bir tekne kapatabilir miyiz ?
 
Yeterli katılımcı sayısına ulaştığınız takdirde veya tekne kiraladığınız takdirde sadece size özel bir tur düzenlememiz mümkündür.
 
Tekneye ulaşım nasıl sağlanıyor ?
 
Yatlara dilerseniz kendi vasıtanızla; dilerseniz bizim anlaşmali firmasi transfer aracımızla ulaşabilirsiniz. Transferler belirttiğiniz adresten saat 8:30 – 9:00 arasında yapılır. Transferimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen nereden alınacağınızı bize rezervasyon formunda belirtiniz.üçret uygun fiyata sizler tarafindan kaşilanmaktadir.
 
Ödeme nasıl yapılacak ?
 
Telefonla rezervasyonunuz onaylandıktan sonra ödemeyi tur  sabahı yetkilimize yapabilirsiniz. Katılımcının yoğun olduğu dönemlerde bir miktar ön ödeme talep edilebilmektedir. Ön ödemeniz yapıldığı anda dilerseniz e-posta adresinize veya faxınıza imzalı kaşeli ( Kesin Katılım Belgesi ) gönderilecektir.
 
Daha fazla detaylar için linke tiklayın lütfen Rezervasyon : 
 
Facebook Yorumları