bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

Selçuk Tadilat Dekorasyon

Selçuk Şubesi Kuşadası/Aydın
Tel: 0256 622 2726 Cep: 0536 880 6818 Fax:
Üye
Selçuk Tadilat Dekorasyon
1471592603_seluk_tadilat_dekorasyon_3.jpg

Yetkili Adı
: Memet
Adres
: Selçuk Şubesi
Şehir/İlçe
:

Aydın / Kuşadası

Telefon
: 0256 622 2726
Cep Tel
: 0536 880 6818
Faks
:
Sektörler
: Kuşadası İnşaat Firmaları
Email
: info@kusadasitadilat.com
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1186 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Selçuk Tadilat Dekorasyon
 
Müşterilerimizle Kordineli Bir Şekilde Çalişarak Tasarımlarını Sizlerin İstek Ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik,Doğal,Çağdas Fonksiyonel ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayı Amaçlar..
 
Selçuk Tadilat Dekorasyon,Gazi İnşaat Yapi Seçkin çalısan kadrosu ile gerek projelerde gerekse bireysel islerde teknolejiyi ve sektörel gelisimleri takip ederek müsterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Tadilat dekorasyon ve onarım hakkında tüm konularda ve branslarda tamamen konusunda uzman ekip ve ustalarımızla, komple yada bölümsel olarak A'dan Z'ye projelendirip fiyatlandırıp anahtar teslimi olarak çözümler sunuyoruz... Mimari tasarım, projelendirme, iç mimari ve uygulama alanlarında tek çatı altında çözümler üretir ve beklentilere tam cevap verir. Müsterilerinin is ve özel yasamlarındakı mekansal ihtiyaçlarına, taleplerini, zevklerini, süre ve bütce tercihlerini ön plana alarak fonksiyonel ve kisiye özel projeler sunar..
 
Selçuk Tadilat Dekorasyon ve Tasarım
Selçuk Tadilat Dekorasyon Gazi İnşaat Yapı ile kendi tarzınızı olusturabilir ve yansıtabilirsiniz. Profesyonel personelle çalisan Doğan İnşaat Yapı herhangi bir sorun karsısında teknik destegi ile kısa sürede problemi çözmektedir. Hizmet sonrasi destegi ile lider firma olma yolunda ilerleyen Gazi İnşaat Yapı sık , zarif ve zevkli projeler üretmektedir..
 
Ücretsiz Keşif
 
Kesiflerimiz mimar ve mühendislerimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.
 
Proje ve Uygulama
 
Müsterilerinin is ve özel yasamlarındaki mekansal ihtiyaçlarına, taleplerini, zevklerini, süre ve bütce tercihlerini ön plana alarak fonksiyonel ve kisiye özel projeler sunuyoruz. Gazi İnşaat Yapı Mimari tasarım, projelendirme, iç mimari ve uygulama alanlarında tek çatı altında çözümler üretir ve beklentilere tam cevap verir
 
 
Neler Yapiyoruz
 
Projesinden anahtar teslimine kadar tasarım , proje , iç dizayn , tadilat , tamirat , onarım , restorasyon , dekorasyon,Hotel, Pansiyon Tadilatı,ve diğer tüm tadilat işlerinizde Doğan İnşaat yapi olarak en iyi , en güvenilir , en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.
 
BANYO - MUTFAK TADİLATLARI
Selçuk Tadilat Dekorasyon,Mutfak ve banyo tadilatlarınızda istek ve ihtiyaçlarınıza göre bu hizmeti vermekteyiz. Mutfak dolabı tadilatı , mutfak tadilatı , banyo tadilatı hem konforlu biçimde hemde tam sizin isteğinize göre Doğan İnşaat tarafından yapılmaktadır.
 
SIHHİ TESİSAT İŞLERİ
 
Yapılarda temiz ve atık su veya ısınma ile alakalı olan sıhhi tesisat işlerini desen inşaat olarak en iyi şekilde yapmaktayız.Ayrıca Evye Bataryaları , Banyo Bataryaları ,Duş Takımları,Klozet ve Rezervuarlar , Küvetler,Duş Tekneleri Kabinler ,Su Tasarruf Aparatları ,Su Arıtma Cihazları,Musluklar Aksesuarları , Sifonları,Banyo Perdeleri satışını yapmaktayız.
 
İZOLASYON İŞLERİ
 
İzolasyon , yaşadığımız ortamlarda sağlıklı bir yaşamın garantisi ve tabiatın korunarak gelişmesine yardımcı olmaktadır. Daha az enerji harcanarak enerji tasarrufu yapmamıza yardımcı olur. Doğan İnşaat olarak hem tüm izolasyon malzemesi satışında ve uygulamasında deneyimli ekibimiz tarafından sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
 
DUVAR VE BÖLME İŞLERİ
 
Doğan İnşaat olarak firmamız uluslararası standartlara uygun bir biçimde duvar bölme işlerini yapmaktadır. Büyük bir özen ve titizlikle iyiyi değil en iyiyi yapmaktayız. Bölme duvar gerek işyerlerinde gerekse evlerde birçok kolaylık sağlamaktadır.
 
BAHÇE TADİLATI
 
İç mekanlarımız kadar evimizin ofisimizin işyerlerimizin dış mekanları olan bahçeler de büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle çit yapımı , beton işleri , bahçe zemin işleri , ahşap işleri gibi konularda Doğan İnşaat olarak hizmet vermekteyiz.
 
ZEMİN DÖŞEME
 
Pvc , zemin kaplama , epoxy , parke , laminat , lamine , yer döşemeleri. Her türlü zemin kaplama , zemin döşeme tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Desen İnşaatın uzman kadrosu yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir
 
ÇATI - BOYA - SIVA
 
En iyi markalar , en göz alıcı renkleri Doğan inşaatta bulabilirsiniz. Doğru renk seçimi ve doğru bir uygulama ile tüm boya , sıva işlerinizi uzman ekibimiz tarafından yapmaktayız. Ayrıca çatı tadilatı da hizmetlerimiz arasındadır.
 
OFİS DEKORASYON
 
Bölme duvar sistemleri,camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, demontabl bölme duvar, demontabl camlı bölme, demontable bölme duvar, demontabl camlı bölme duvar,demontabl ofis bölmesi, bölme,iki cam arası jaluzili bölme,jaluzili ofis bölmesi.
 
İÇ - DIŞ MEKAN TADİLATLARI
 
İç - dış cephe montolama iç - dış cephe boyama , çatı izolasyonu , çatı yenileme ve tadilat , dış cephe uygulamaları , boya işleri , çelik konstriksiyon , alçıpan , boya , badana , sıva kısacası iç ve dış mekan tadilatlarının tümünü isteğinize göre uzman ekibimiz tarafından yapmaktayız. Anahtar teslimi tüm tadilatlarınızda yanınızdayız.
 
FAYANS
 
Kapalı ya da açık alanlarda doğal taş , traverten , mermer , seramik , porselen , mozaik , betebe uygulamasında Doğan İnşaat olarak hizmet vermekteyiz.
 
SERAMİK
 
Kapalı ya da açık alanlarda doğal taş , traverten , mermer , seramik , porselen , mozaik , betebe uygulamasında Doğan İnşaat olarak hizmet vermekteyiz.
 
KAPI - PENCERE
 
Amerikan kapı , sürgü kapı , masif kapı , ofis kapılarında geniş bir ürün yelpazemiz vardır. Çeşitli renk ve modellerimiz sizlerin begenisine sunulmaktadır. Hem cebinize hem de zevkinize göre kapı bulabileceğiniz İzmir ' deki en iyi firmalardan biriyiz.
 
ELEKTRİK İŞLERİ
 
Ev Elektriği , komple inşaat elektriği , elektrik tesisatı kısacası elektriği kapsayan her iş Doğan İnşaat tarafından yapılmaktadır. Dış ve iç cephe aydınlatma , okul , hastahane , alışveriş merkezi , iş merkezleri  gibi büyük sistemlerdede hizmet vermekteyiz.
 
ALÇI - KARTONPİYER
 
Kullanım açısından bakımının kolay olması ve temizlik sorununun olmaması görsel açıdanda insanları cezbetmesi bakımından kartonpiyer tercih edilmektedir. Doğan İnşaat olarak bu göz alıcı güzellikteki alçı ve kartonpiyer hizmetini her bütçeye uygun bir biçimde en kaliteli biçimde sizlere sunmaktayız.
 
DUŞAKABİN SİSTEMLERİ
 
Birçok duşakabinimiz mevcuttur. Duşakabinlerimiz kaliteli ayrıca kolay temizlenebilir olması sizi büyük bir zahmetten kurtarır. Duş sırasında kullandığınız kimyasal maddeler su ile birlikte kolayca temizlenir...
 
Hotel, Pansiyon Tadilatı için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 
Turizm ve hotel işletmlerinin tadilat için ayırdıkları belirli zaman dilimleri bulunur. Önceki sezondan kalan aksaklıkların, yıpranmaların, onarım ve tamirat işleri ya da en baştan bir konsept belirlenerek yeniden yapılandırma ve dekorasyon degişikligine gidilmesi gerekecektir ve ayrılan bu zaman dilimi çok geniş bir zaman dilimi olmayacaktır.
 
Bunu bir benzetmeyle anlatırsak; içinde yaşanılan ve eşyalı bir daireyi boyamak ev sahibinin koltuklarını, aksesuarlarını, halısını muhafaza etmenin zorlugu ile, boş bir daireyi boyamanın arasında ne kadar büyük bir zorluk derecesi oldugunu herkes tahmin edebilir, bir hotel, ya da tatil köyünü, içinde eşyaları, belkide belli kısımlarında müşteri kabullerinin olabilecegini de düşündügümüz zaman, hotel ve turizm işletmelerinin tadilatlarının çok özenli bir çalışma gerektirecegi ortadadır. Zamanın da aynı derecede önemli olması gerçekliğinin farkında olarak sizlere, istediginiz çalışmayı en titiz, ve en hızlı bir şekilde sunmayı taahüt ediyoruz.
 
Firma Profili
 
GAZİ İNŞAAT YAPI; İnşaat yapı sektöründe iş takibi ve anahtar teslimi inşaat projelerinin hayata geçirilmesi alanında hizmet vermektedir.
 
KUŞADASI firması olan GAZİ İNŞAAT YAPI, 2005 yılında başladığı yapı inşaat, ısı yalıtımı mantolama işlerini yapım sürecinde, iş takibi alanında büyük bir boşluk olduğunu gözlemlemiş, inşaatının başında duracak zamanı ve imkanı olmayan kişilere hızlı ve ekonomik çözümler üretmeye başlamıştır.
 
Halen; yılların da kattığı tecrübe ve heyecanla, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle hizmet vermeye devam ederken,  tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızdan ve iş ahlakımızdan ödün vermeden faaliyetimize devam ediyoruz.
 
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
 
Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.
 
Misyon;
 
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, ticari ortaklarımız ve tedarikçilerimizin başarıya ulaşmaları için adil ve uzun vadeli iş birlikler oluşturmak,
 
Misyon;
 
Hizmet sektöründe firmamızın isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, yaptığımız işe ihtiyaç hasıl olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.
 
 
 
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.
Facebook Yorumları