bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
GÜZELÇAMLI SU BASKINININ İZLERİ SİLİNİYOR 21/11/2015

GÜZELÇAMLI SU BASKINININ İZLERİ SİLİNİYOR

GÜZELÇAMLI SU BASKINININ İZLERİ SİLİNİYOR

Kuşadası Güzelçamlı Mahallesi’nde 20 Ekim gecesi yaşanan yoğun yağmur yağışı sonrası Balderesi’nin taşmasıyla oluşan su baskınında meydana gelen hasar, Kuşadası Belediyesi tarafından sürdürülen hummalı çalışma ile büyük oranda giderildi...
 
Kuşadası Belediyesi, Güzelçamlı'da yaşanan su baskınının izlerini silmek için çalışmalarını sürdürüyor. Su baskınının yaşandığı tarihten itibaren Güzelçamlılıları hiç yalnız bırakmayan Kuşadası Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol ve evlerde biriken su ve çamuru tümüyle tahliye ederken çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
 
Su baskını yaşanan bölgeyi pek çok kez ziyaret ederek incelemelerde bulunan ve sık sık mahalle sakinlerine yalnız olmadıklarını anımsatan Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, verdiği sözü tutarak su baskınının izlerini silmek için yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. Kayalı "Sel baskını nedeniyle oluşan tahribat giderilene kadar belediyemizin ilgili birimlerine bağlı ekiplerimiz çalışmalarını sürdürecektir. Kuşadası Belediyesi olarak bu üzücü olayda zarar gören tüm vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

Bu haber 1287 kez okundu.
Kuşadası Son Dakika Haberler Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları