bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI'NDAN MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ 01/11/2015

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI\'NDAN MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ

KUŞADASI BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI'NDAN MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERi
 
Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, Cumhuriyet'in kuruluşunun 92'inci yıldönümü nedeniyle muhteşem bir konser verdi. Kuşadalı sanatseverler, Sealight Resort Hotel'de düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Konseri"nde seslendirilen halk türküleri ve marşlarla Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı.
 
Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Konseri'ne Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, eşi Nil Kayalı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri ile 500'e yakın sanatsever katıldı. Şef Hakkı Öztürk'ün yönettiği konserde ünlü soprano Olcay Şahin'in seslendirdiği halk türküleri ve marşlar dinleyiciler tarafından büyük beğeni ile karşılandı. Konserde Orkestra Şefi Hakkı Öztürk'ün 82 yaşındaki annesi Fatma Öztürk'ün seslendirdiği "Hoş Gelişler Ola, Mustafa  Kemal Paşa" marşı ayakta alkışlandı.
 
16 kişilik Oda Orkestrası'nın muhteşem performansıyla süren Cumhuriyet Konseri, dinleyicilerin hep bir ağızdan söylediği Onuncu Yıl Marşı ile sona erdi.

Bu haber 1101 kez okundu.
Kuşadası Son Dakika Haberler Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları