bg
Your SEO optimized title
Kuşadası Kent | Kuşadası İş Rehberi | Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
TARİHİ MEZARLIĞA ÇEVRE DÜZENLEMESİ 18/11/2015

TARİHİ MEZARLIĞA ÇEVRE DÜZENLEMESİ

TARİHİ MEZARLIĞA ÇEVRE DÜZENLEMESİ
 
Kuşadası Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Kapalı pazaryeri önünde başlatılan sıcak asfalt çalışması tamamlanırken bölgede bordür döşeme ve kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor. Camiatik Mahallesi’nin 12 sokağı ise parke ile döşendi.
 
Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan asfalt, parke, bordür ve kaldırım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yaz sezonunun başından itibaren yol yapım atağına geçen Fen İşleri Müdürlüğü, yakında hizmete girecek olan kapalı pazar yeri çevresinde sürdürdüğü asfalt çalışmasını tamamlamasının ardından bordür ve kaldırım döşeme faaliyetine başladı.
 
CAMİATİK’E 38 BİN METREKARE PARKE
 
Bir yandan sıcak ve sathi asfalt çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bir yandan da parke döşeme faaliyetlerine devam ediyor. Son olarak Camiatik Mahallesi’nin 12 sokağına toplam 38 bin metrekare parke döşendi. Yol yenileme çalışmalarından çok memnun olan mahalle sakinleri Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti.
 
TARİHİ MEZARLIĞA ÇEVRE DÜZENLEMESİ
 
Öte yandan tarihi Cevraki Mezarlığı’nda çevre düzenlemesi çalışmaları başladı. Mezarlığın zarar gören taş duvarı yeniden örülürken yapılacak temizlik ve peyzaj çalışması ile Cevraki Mezarlığı tümüyle yenilenecek.
 

Bu haber 1186 kez okundu.
Kuşadası Son Dakika Haberler Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları